spot_img

Szpital Chrystusa Króla | Broummana

Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Krzyża z Libanu zwraca się do Ciebie z prośbą o pomoc! Nasza misja jest ważna dla Kościoła katolickiego w Libanie, a teraz bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy Twojego wsparcia.

Dołącz do nas już dziś i bądź częścią tego ważnego dzieła miłosierdzia!

Wybierz kwotę, którą chcesz wesprzeć
Wpisz własną kwotę
Wpisz swoje email
Wpisz imię i nazwisko

Kochani: Od 1930 roku opiekujemy się tymi, którzy najbardziej potrzebują pomocy. Nasze instytucje, w tym szpitale, domy opieki i szkoły, pomagają osobom niepełnosprawnym, sierotom, osobom starszym i wielu innym potrzebującym. Ale teraz stajemy w obliczu trudności finansowych, które zagrażają naszej pracy.

Obecnie mamy 175 sióstr, 200 lekarzy, 214 nauczycieli i 2000 oddanych pracowników, którzy służą około 1550 potrzebującym. Oprócz Libanu jesteśmy obecni w innych krajach, takich jak Rzym, Francja, Egipt i Jordania, gdzie prowadzimy 19 instytucji humanitarnych, w tym szpitale, domy opieki, szkoły i domy duszpasterskie.

W tym krytycznym momencie borykamy się ze znacznymi trudnościami finansowymi z powodu rewolucji, która miała miejsce w październiku 2019 r. oraz rozprzestrzeniania się pandemii Covid-19. Niestety, wpłynęło to bezpośrednio na jeden z naszych szpitali, Chrystusa Króla, który przeżywa bezprecedensowy kryzys gospodarczy.

W tym kontekście zwracamy się do Państwa o hojny wkład w zapewnienie godnej opieki naszym starszym i niedołężnym kapłanom, którzy spędzili swoje życie w służbie religijnej wiernym. Aby kontynuować tę ważną misję i zapewnić pomoc naszym ukochanym kapłanom, musimy zaspokoić pilne i podstawowe potrzeby, takie jak żywność, lekarstwa, artykuły paramedyczne, woda, środki czystości, paliwo do generatorów i inne niezbędne artykuły.

Niech Twoje serce napełni się współczuciem i dobrocią. Jesteśmy bardzo wdzięczni za Państwa uwagę i czekamy na pozytywną odpowiedź z waszego serca. Niech Państwa hojność przyłączy się do naszej sprawy, a my możemy liczyć na Państwa wkład w opiekę nad naszymi kapłanami i zapewnienie ciągłości naszej pracy humanitarnej. Ponawiamy nasze szczere podziękowania i zapewniamy o naszej nieustannej modlitwie, powierzając Państwa oraz wszystkich Państwa współpracowników i dobroczyńców opiece naszego Założyciela, błogosławionego Ojca Jakuba.

Mogą być Państwo pewni, że Państwa darowizna zmieni życie wielu osób i pomoże nam kontynuować nasze usługi dla tych, którzy najbardziej ich potrzebują.

Siostra Jeanne d’Arc Ghattas
Przełożona Szpitala Broumanna, Liban

Wybierz kwotę, którą chcesz wesprzeć
Wpisz własną kwotę
Wpisz swoje email
Wpisz imię i nazwisko

Dziękuję Wam za wszelki przejaw dobroci i serca.

Wybierz kwotę, którą chcesz wesprzeć
Wpisz własną kwotę
Wpisz swoje email
Wpisz imię i nazwisko

Wybrane dla Ciebie

spot_img

Święty ojciec Szarbel Machluf został patronem fundacji na mocy dekretu opata zakonu oraz przeora Sanktuarium św. Szarbela (klasztor św. Marona w Annai) z dnia 28 maja 2019 r.

spot_img
- Komunikaty -spot_img
- Zamów online przez nasz formularz - spot_img
- Modlimy się za Ciebie! -spot_img
- Wesprzyj nas -spot_img

Wiadomości