spot_img

Dziękuję Polsko!

Drodzy Bracia Polacy, z całego serca Wam dziękujemy za miłość jaka okazaliście ludności libańskiej. Jesteśmy wdzięczni za tak dużą pomoc jakiej nam udzieliliście, a zwłaszcza za modlitwy które sprawiają że czujemy, że nie jesteśmy sami w tej tragedii, w której żyjemy. Wasza pomoc i modlitwy są rozszerzeniem Bożej miłości do nas, jakby Bóg mówił nam przez Was: Jestem z Tobą nie lękaj się! Dziękujemy z całego serca. Pozostaniemy zjednoczeni, modląc się o wstawiennictwo polskich Świętych, których kochamy i libańskich Świętych, których Wy kochacie!

اخوتنا البولنديين الأحباء،
نريد ان نشكركم من كل قلوبنا على المحبة التي اظهرتموها الى شعبنا المجروح في لبنان. نحن ممتنون على كل مساعدة قمتم بها وبالأخص على صلواتكم التي تشعرنا اننا لسنا لوحدنا في هذه المأساة التي نعيشها. نرى في هذه المحبة التي اظهرتموها لنا امتداد لمحبة الله لنا. كأن الله يقول لنا من خلالكم: انا معكم، لا تخافوا.
شكرا لكم من القلب. سنبقى متحدين بالصلاة بشفاعة القديسين البولنديين الذين نحبهم والقديسين اللبنانيين الذين تحبونهم.

 

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszej akcji charytatywnej, poniżej znajduje się formularz darowizny.

Modlimy się, aby Bóg błogosławił i wynagrodził wszystkim, którzy przyczyniają się do złagodzenie bólu ludzi cierpiących!

Wybierz kwotę, którą chcesz wesprzeć
Wpisz własną kwotę
Wpisz swoje email
Wpisz imię i nazwisko

Wybrane dla Ciebie

spot_img

Święty ojciec Szarbel Machluf został patronem fundacji na mocy dekretu opata zakonu oraz przeora Sanktuarium św. Szarbela (klasztor św. Marona w Annai) z dnia 28 maja 2019 r.

spot_img
- Komunikaty -spot_img
- Zamów online przez nasz formularz - spot_img
- Modlimy się za Ciebie! -spot_img
- Wesprzyj nas -spot_img

Wiadomości