spot_img

Intencje mszalne

Msza święta zostanie odprawiona przez jednego z następujących ojców:

1- o. Pierre Moussa, Fouara
2- o. Tanios Tanios, Kfarkatra
3- o. Khalil Abou Jaoude, Maaser Beiteddine
4- o. Walid Nassif, Deir Dourit
5- o. Joseph Bou Ghazele, Ein El Horr
6- o. Miled Skayyem, Mayrouba
7- o. Georges Breidi, Ghosta
١- الأب بيار موسى، الفوارة
٢- الأب طانيوس طانيوس، كفرقطرا
٣- الأب خليل أبو جودة، معاصر بيت الدين
٤- الأب وليد ناصيف، دير دوريت
٥- الأب جوزيف غزالي، عين الحور
٦ – الأب ميلاد السقيّم، ميروبا
٧ – الأب جورج بريدي


Aby intencja została przekazana kapłanowi należy poprawnie wypełnić formularz.

Rodzaj intencji


 • MSZE ŚWIĘTE INDYWIDUALNE

  Istnieje możliwość zamówienia Mszy Świętej indywidualnej w różnych intencjach, za osoby żywe lub zmarłe.
  Można zamówić Mszę wieczystą zarówno w intencji jednej osoby (żyjącej lub zmarłej), jak i całej rodziny (według nazwiska), a także w konkretnej intencji (np. wyjścia z nałogu lub nawrócenia). Przy zgłoszeniu należy podać, czy chodzi o osobę żyjącą czy zmarłą.

  Jeśli nie wiesz jak ułożyć treść intencji zachęcamy Cię do skorzystania ze wzorów poniżej:


  Ta ofiara materialna dołączona do zamawianej Mszy św. stanowi duże wsparcie dla księży pracujących w Libanie, gdzie wspólnota Kościoła jest zbyt mała, by samodzielnie utrzymać swój klasztor i duszpasterza.

  Wpisz własną kwotę

  Uwaga: Zamówione Intencje Mszalne są odprawiane w najbliższym możliwym terminie. Nie jesteśmy w stanie podać dokładnego terminu odprawienia Mszy Św., gdyż zamawiane intencje wraz z ofiarami przekazywane są na misje, jako wsparcie dla kapłanów maronitów.

  Informujemy, że wszystkie intencje mszy świętych są publikowane w kalendarzu na tej stronie internetowej.

  Jeśli chcieliby Państwo zamówić Mszę św. w Państwa intencji, a nie mają Państwo możliwości złożenia ofiary, prosimy o wysłanie e-maila bezpośrednio do ojców na adres biuro@maronici.pl. Na pewno odprawimy Mszę św. w Państwa intencji, niezależnie od dobrowolnej ofiary. Formularz ma służyć jedynie jako pomoc dla tych, którzy wysyłają swoje intencje wraz z ofiarą do klasztorów.

  Wszystkie przesłane do nas intencje, po ich zatwierdzeniu przez odpowiedzialnego księdza, zostaną opublikowane w kalendarzu na naszej stronie internetowej. Ze względów prawnych nie możemy opublikować całego tekstu intencji, ponieważ zawierają one dane osobowe.

  Maronicka Fundacja Misyjna działa zgodnie z kanonami Kodeksu Prawa Kanonicznego Kościołów Wschodnich dotyczącymi sprawowania sakramentów. Więcej można przeczytać tutaj: Pismo Prokuratora Patriarchatu Maronickiego przy Stolicy Apostolskiej.

  Wybrane dla Ciebie

  spot_img

  Święty ojciec Szarbel Machluf został patronem fundacji na mocy dekretu opata zakonu oraz przeora Sanktuarium św. Szarbela (klasztor św. Marona w Annai) z dnia 28 maja 2019 r.

  spot_img
  - Komunikaty -spot_img
  - Modlimy się za Ciebie! -spot_img

  Wiadomości