spot_img

Intencje mszalne

Msza zostanie odprawiona przez jednego z księży z tej listy. Można sprawdzić tutaj.

Niech Boska Liturgia sprawowana poprzez naszych ojców będzie powrotem do Eucharystii z oczyszczonym sercem i mocniejszym pragnieniem, by spotkać Pana, trwać przy Nim i przyjąć Go, aby zanieść Go braciom i siostrom, dając świadectwo życia wypełnionego wiarą, miłością i nadzieją.

Aby intencja została przekazana kapłanowi należy poprawnie wypełnić formularz.

Rodzaj intencji


 • MSZE ŚWIĘTE INDYWIDUALNE

  Istnieje możliwość zamówienia Mszy Świętej indywidualnej w różnych intencjach, za osoby żywe lub zmarłe.

  Jeśli nie wiesz jak ułożyć treść intencji zachęcamy Cię do skorzystania ze wzorów poniżej:


  Ta ofiara materialna dołączona do zamawianej Mszy św. stanowi duże wsparcie dla księży pracujących w Libanie, gdzie wspólnota Kościoła jest zbyt mała, by samodzielnie utrzymać swój klasztor i duszpasterza.

  Wpisz własną kwotę


  Uwaga: Zamówione Intencje Mszalne są odprawiane w najbliższym możliwym terminie. Nie jesteśmy w stanie podać dokładnego terminu odprawienia Mszy Św., gdyż zamawiane intencje wraz z ofiarami przekazywane są na misje, jako wsparcie dla kapłanów maronitów.

  Informujemy, że wszystkie intencje mszy świętych są publikowane w kalendarzu na tej stronie internetowej.

  Jeśli chcieliby Państwo zamówić Mszę św. w Państwa intencji, a nie mają Państwo możliwości złożenia ofiary, prosimy o wysłanie e-maila bezpośrednio do ojców na adres biuro@maronici.pl. Na pewno odprawimy Mszę św. w Państwa intencji, niezależnie od dobrowolnej ofiary. Formularz ma służyć jedynie jako pomoc dla tych, którzy wysyłają swoje intencje wraz z ofiarą do klasztorów.

  Wszystkie przesłane do nas intencje, po ich zatwierdzeniu przez odpowiedzialnego księdza, zostaną opublikowane w kalendarzu na naszej stronie internetowej. Ze względów prawnych nie możemy opublikować całego tekstu intencji, ponieważ zawierają one dane osobowe.

  Maronicka Fundacja Misyjna działa zgodnie z kanonami Kodeksu Prawa Kanonicznego Kościołów Wschodnich dotyczącymi sprawowania sakramentów. Więcej można przeczytać tutaj: Pismo Prokuratora Patriarchatu Maronickiego przy Stolicy Apostolskiej.

   

  Wybrane dla Ciebie

  spot_img

  Święty ojciec Szarbel Machluf został patronem fundacji na mocy dekretu opata zakonu oraz przeora Sanktuarium św. Szarbela (klasztor św. Marona w Annai) z dnia 28 maja 2019 r.

  spot_img
  - Komunikaty -spot_img
  - Modlimy się za Ciebie! -spot_img

  Wiadomości