spot_img

Intencje mszalne

Msza święta zostanie odprawiona przez jednego z następujących ojców:

o. Paul Acaf
o. Arz Laoun
o. Miled Antoun
o. Khalil Rahme
o. Victor Daw
o. Eli Abi Aad
o. Samir Ghosoub
o. Antoine Khoueiry
o. Kamal Semaan
o. Toni Hnein
o. Ziad Antoun
o. Dominic Nasr
o. Adib Ghosein
o. Joseph Chalhoub

o. Jean Abou Chrouch
o. Roger Rajeha
o. Georges Khalil
o. Elias Tarabay
o. Georges Breidi
o. Antonio Feghali
o. Abdo Antoun
o. Elie Khayat
o. Georges Nassif
o. Maroun Sadaka
o. Jean Mhanna
o. François Akel
o. François Nasr
o. Hanna Tayyar


Aby intencja została przekazana kapłanowi należy poprawnie wypełnić formularz.

Rodzaj intencji


 • MSZE ŚWIĘTE INDYWIDUALNE

  Istnieje możliwość zamówienia Mszy Świętej indywidualnej w różnych intencjach, za osoby żywe lub zmarłe.
  Można zamówić Mszę wieczystą zarówno w intencji jednej osoby (żyjącej lub zmarłej), jak i całej rodziny (według nazwiska), a także w konkretnej intencji (np. wyjścia z nałogu lub nawrócenia). Przy zgłoszeniu należy podać, czy chodzi o osobę żyjącą czy zmarłą.

  Jeśli nie wiesz jak ułożyć treść intencji zachęcamy Cię do skorzystania ze wzorów poniżej:


  Ta ofiara materialna dołączona do zamawianej Mszy św. stanowi duże wsparcie dla księży pracujących w Libanie, gdzie wspólnota Kościoła jest zbyt mała, by samodzielnie utrzymać swój klasztor i duszpasterza.

  Wpisz własną kwotę

  Uwaga: Zamówione Intencje Mszalne są odprawiane w najbliższym możliwym terminie. Nie jesteśmy w stanie podać dokładnego terminu odprawienia Mszy Św., gdyż zamawiane intencje wraz z ofiarami przekazywane są na misje, jako wsparcie dla kapłanów maronitów.

  Informujemy, że wszystkie intencje mszy świętych są publikowane w kalendarzu na tej stronie internetowej.

  Jeśli chcieliby Państwo zamówić Mszę św. w Państwa intencji, a nie mają Państwo możliwości złożenia ofiary, prosimy o wysłanie e-maila bezpośrednio do ojców na adres biuro@maronici.pl. Na pewno odprawimy Mszę św. w Państwa intencji, niezależnie od dobrowolnej ofiary. Formularz ma służyć jedynie jako pomoc dla tych, którzy wysyłają swoje intencje wraz z ofiarą do klasztorów.

  Wszystkie przesłane do nas intencje, po ich zatwierdzeniu przez odpowiedzialnego księdza, zostaną opublikowane w kalendarzu na naszej stronie internetowej. Ze względów prawnych nie możemy opublikować całego tekstu intencji, ponieważ zawierają one dane osobowe.

  Maronicka Fundacja Misyjna działa zgodnie z kanonami Kodeksu Prawa Kanonicznego Kościołów Wschodnich dotyczącymi sprawowania sakramentów. Więcej można przeczytać tutaj: Pismo Prokuratora Patriarchatu Maronickiego przy Stolicy Apostolskiej.

  Wybrane dla Ciebie

  spot_img

  Święty ojciec Szarbel Machluf został patronem fundacji na mocy dekretu opata zakonu oraz przeora Sanktuarium św. Szarbela (klasztor św. Marona w Annai) z dnia 28 maja 2019 r.

  spot_img
  - Komunikaty -spot_img
  - Modlimy się za Ciebie! -spot_img

  Wiadomości