spot_img

Kontemplacja Chrystusa na krzyżu

Akcja charytatywna – Kilka lat temu pewien utalentowana malarka otrzymała boskie błogosławieństwo za pośrednictwem Świętego Szarbela. W dowód wdzięczności za tę łaskę artysta przeznaczył dwa swoje obrazy na pomoc dzieciom w Libanie za pośrednictwem Maronickiej Fundacji Misyjnej.

Tak więc Maronicka Fundacja Misyjna w Polsce, myśląc o potrzebach dzieci w Libanie, wystawia te dwa obrazy na aukcję. Ten, kto wpłaci najwięcej, otrzyma dzieło sztuki jako cenny skarb. Mamy nadzieję, że wiele hojnych serc otworzy się i przekaże datki na ten szlachetny cel.

Dzięki tej inicjatywie, naszym celem jest zebranie darowizn, które zostaną wysłane do Libanu, aby pomóc dzieciom w szkołach katolickich
(więcej na: https://maronici.pl/dardla3476/).

Akcja trwa od 08 marca do środy 15 marca.
Obrazy zostaną przekazane najhojniejszemu darczyńcy w nagrodę za swoją dobroć.

Wszystkim zaangażowanym w to dzieło serdecznie dziękujemy za dar serca!

Akcja została zakończona.

Udało nam się zebrać łączną kwotę: 3.300 zł

Wybierz kwotę, którą chcesz wesprzeć
Wpisz własną kwotę
Wpisz swoje email
Wpisz imię i nazwisko

Dziękujemy Wam za wszelki przejaw dobroci i serca. Modlimy się, aby Bóg pobłogosławił i nagrodził wszystkich, którzy pomagają w łagodzeniu bólu cierpiących ludzi, zwłaszcza za pomoc materialną i finansową.

 

Wybrane dla Ciebie

spot_img

Święty ojciec Szarbel Machluf został patronem fundacji na mocy dekretu opata zakonu oraz przeora Sanktuarium św. Szarbela (klasztor św. Marona w Annai) z dnia 28 maja 2019 r.

spot_img
- Komunikaty -spot_img
- Zamów online przez nasz formularz - spot_img
- Modlimy się za Ciebie! -spot_img
- Wesprzyj nas -spot_img

Wiadomości