spot_img

Serce przy sercu! | Lekarstwo dla rodzin II cz.

Czas na podsumowanie dotychczasowych działań pomocowych w Libanie, prowadzonych w okresie od kwietnia do końca grudnia 2020 r.:

  • Prace prowadzone są w oparciu o współpracę z Rada Patriarchów Katolickich Kościołów Wschodnich (Conseil des patriarches catholiques d’Orient ) oraz lokalnych wolontariuszy.
  • Wspólnymi siłami udało się przekazać 10 095,87 zł (2.700 USD).
  • W sumie wsparcie charytatywne objęło zakup lekarstw.
  • Dystrybucja żywności i leków onkologicznych dla 34 rodzin najuboższych. Wśród nich znajdują się wdowy z dziećmi, osoby niepełnosprawne, a także rodziny, które nie mają wsparcia finansowego. Niestety, nie możemy publikować zdjęć ludzi.
  • Maronicka Fundacja Misyjna w Libanie ma swoich przedstawicieli, którzy docierają do najbardziej potrzebujących i zagospodarowują w sposób najbardziej słuszny przekazane środki.

Maronicka Fundacja Misyjna zamierza kontynuować i rozbudowywać działania w ramach gromadzonych środków, wspierać partnerów oraz współpracować z lokalnymi podmiotami. Bierzcie również udział w tej akcji charytatywnej z nami i pomóżcie nam wnieść nadzieję i uszczęśliwić najbardziej potrzebujących w Libanie. Dziękujemy Wam za wszelki przejaw dobroci i serca.

Modlimy się, aby Bóg błogosławił i wynagrodził wszystkim, którzy przyczyniają się do złagodzenie bólu ludzi cierpiących! 

Wybierz kwotę, którą chcesz wesprzeć
Wpisz własną kwotę
Wpisz swoje email
Wpisz imię i nazwisko

Wybrane dla Ciebie

spot_img

Święty ojciec Szarbel Machluf został patronem fundacji na mocy dekretu opata zakonu oraz przeora Sanktuarium św. Szarbela (klasztor św. Marona w Annai) z dnia 28 maja 2019 r.

spot_img
- Komunikaty -spot_img
- Zamów online przez nasz formularz - spot_img
- Modlimy się za Ciebie! -spot_img
- Wesprzyj nas -spot_img

Wiadomości