Serce przy sercu! | Lekarstwo dla rodzin II cz.

Czas na podsumowanie dotychczasowych działań pomocowych w Libanie, prowadzonych w okresie od kwietnia do końca grudnia 2020 r.:

  • Prace prowadzone są w oparciu o współpracę z Rada Patriarchów Katolickich Kościołów Wschodnich (Conseil des patriarches catholiques d’Orient ) oraz lokalnych wolontariuszy.
  • Wspólnymi siłami udało się przekazać 10 095,87 zł (2.700 USD).
  • W sumie wsparcie charytatywne objęło zakup lekarstw.
  • Dystrybucja żywności i leków onkologicznych dla 34 rodzin najuboższych. Wśród nich znajdują się wdowy z dziećmi, osoby niepełnosprawne, a także rodziny, które nie mają wsparcia finansowego. Niestety, nie możemy publikować zdjęć ludzi.
  • Maronicka Fundacja Misyjna w Libanie ma swoich przedstawicieli, którzy docierają do najbardziej potrzebujących i zagospodarowują w sposób najbardziej słuszny przekazane środki.

Maronicka Fundacja Misyjna zamierza kontynuować i rozbudowywać działania w ramach gromadzonych środków, wspierać partnerów oraz współpracować z lokalnymi podmiotami. Bierzcie również udział w tej akcji charytatywnej z nami i pomóżcie nam wnieść nadzieję i uszczęśliwić najbardziej potrzebujących w Libanie. Dziękujemy Wam za wszelki przejaw dobroci i serca.

Modlimy się, aby Bóg błogosławił i wynagrodził wszystkim, którzy przyczyniają się do złagodzenie bólu ludzi cierpiących! 

Wybierz kwotę, którą chcesz wesprzeć
Wpisz własną kwotę
Wpisz swoje email

Wybrane dla Ciebie

Święty ojciec Szarbel Machluf został patronem fundacji na mocy dekretu opata zakonu oraz przeora Sanktuarium św. Szarbela (klasztor św. Marona w Annai) z dnia 28 maja 2019 r.

- Komunikaty -
- Zamów online przez nasz formularz -
- Modlimy się za Ciebie! -
- Wesprzyj nas -

Wiadomości