spot_img

Serce przy sercu! | Wsparcie z Nowego Sącza

Czas na podsumowanie dotychczasowych działań pomocowych w Libanie, prowadzonych w okresie od sierpnia do końca grudnia 2020 r.:

  • Prace prowadzone są w oparciu o współpracę z Zakonem Maronickim Błogosławionej Maryi Dziewicy, Nabih Tohme Foundation oraz lokalnymi wolontariuszami.
  • Wspólnymi siłami udało się przekazać 27 540 zł.
  • W sumie wsparcie charytatywne objęło zakup i dystrybucję żywności dla ocaleńców.
  • 400 posiłków dziennie.
  • Serdecznie dziękujemy Polakom, zwłaszcza zaś wiernym z Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia, parafii Ducha Świętego w Nowym Sączu, za okazaną hojność!
  • Maronicka Fundacja Misyjna w Libanie ma swoich przedstawicieli, którzy docierają do najbardziej potrzebujących i zagospodarowują w sposób najbardziej słuszny przekazane środki. Wśród ekipy 9-osobowej należy podziękować m.in. za aktywne zaangażowanie ojcu sekretarzowi generalnemu Rady Patriarchów Katolickich Kościołów Wschodnich oraz ojcu kustoszowi Sanktuarium św. Jana Pawła II w Libanie.

Maronicka Fundacja Misyjna zamierza kontynuować i rozbudowywać działania w ramach gromadzonych środków, wspierać partnerów oraz współpracować z lokalnymi podmiotami. Bierzcie również udział w tej akcji charytatywnej z nami i pomóżcie nam wnieść nadzieję i uszczęśliwić najbardziej potrzebujących w Libanie. Dziękujemy Wam za wszelki przejaw dobroci i serca.

Modlimy się, aby Bóg błogosławił i wynagrodził wszystkim, którzy przyczyniają się do złagodzenie bólu ludzi cierpiących!

[fusion_youtube id=”by4jIZLc91U” alignment=”” width=”” height=”” autoplay=”false” api_params=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” css_id=””][/fusion_youtube]

Pomódl się za nas. Żadne inne wsparcie nie zastąpi zanoszenia próśb do dobrego Boga o błogosławieństwo dla naszych wysiłków.

Wybierz kwotę, którą chcesz wesprzeć
Wpisz własną kwotę
Wpisz swoje email
Wpisz imię i nazwisko

Wybrane dla Ciebie

spot_img

Święty ojciec Szarbel Machluf został patronem fundacji na mocy dekretu opata zakonu oraz przeora Sanktuarium św. Szarbela (klasztor św. Marona w Annai) z dnia 28 maja 2019 r.

spot_img
- Komunikaty -spot_img
- Zamów online przez nasz formularz - spot_img
- Modlimy się za Ciebie! -spot_img
- Wesprzyj nas -spot_img

Wiadomości