Serce przy sercu! | Wsparcie z Nowego Sącza

Czas na podsumowanie dotychczasowych działań pomocowych w Libanie, prowadzonych w okresie od sierpnia do końca grudnia 2020 r.:

  • Prace prowadzone są w oparciu o współpracę z Zakonem Maronickim Błogosławionej Maryi Dziewicy, Nabih Tohme Foundation oraz lokalnymi wolontariuszami.
  • Wspólnymi siłami udało się przekazać 27 540 zł.
  • W sumie wsparcie charytatywne objęło zakup i dystrybucję żywności dla ocaleńców.
  • 400 posiłków dziennie.
  • Serdecznie dziękujemy Polakom, zwłaszcza zaś wiernym z Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia, parafii Ducha Świętego w Nowym Sączu, za okazaną hojność!
  • Maronicka Fundacja Misyjna w Libanie ma swoich przedstawicieli, którzy docierają do najbardziej potrzebujących i zagospodarowują w sposób najbardziej słuszny przekazane środki. Wśród ekipy 9-osobowej należy podziękować m.in. za aktywne zaangażowanie ojcu sekretarzowi generalnemu Rady Patriarchów Katolickich Kościołów Wschodnich oraz ojcu kustoszowi Sanktuarium św. Jana Pawła II w Libanie.

Maronicka Fundacja Misyjna zamierza kontynuować i rozbudowywać działania w ramach gromadzonych środków, wspierać partnerów oraz współpracować z lokalnymi podmiotami. Bierzcie również udział w tej akcji charytatywnej z nami i pomóżcie nam wnieść nadzieję i uszczęśliwić najbardziej potrzebujących w Libanie. Dziękujemy Wam za wszelki przejaw dobroci i serca.

Modlimy się, aby Bóg błogosławił i wynagrodził wszystkim, którzy przyczyniają się do złagodzenie bólu ludzi cierpiących!

Pomódl się za nas. Żadne inne wsparcie nie zastąpi zanoszenia próśb do dobrego Boga o błogosławieństwo dla naszych wysiłków.

Wybierz kwotę, którą chcesz wesprzeć
Wpisz własną kwotę
Wpisz swoje email

Wybrane dla Ciebie

Święty ojciec Szarbel Machluf został patronem fundacji na mocy dekretu opata zakonu oraz przeora Sanktuarium św. Szarbela (klasztor św. Marona w Annai) z dnia 28 maja 2019 r.

- Komunikaty -
- Wesprzyj nas -
- Modlimy się za Ciebie! -

Wiadomości