spot_img

Liban | Wsparcie dla 124 osób

Czas na podsumowanie dotychczasowych działań pomocowych w Libanie, prowadzonych w okresie od 01.02.2021 – 24.03.2021 r.:

  • Prace prowadzone są w oparciu o współpracę z Zakonem Libańskim Maronitów (Klasztor św. Abdy – Maad, Liban) oraz lokalnymi wolontariuszami.
  • Wspólnymi siłami udało się przekazać 9 648,29 zł (2.500 USD = 25.535.000 LL).
  • W sumie wsparcie charytatywne objęło zakup oleju napędowego do ogrzewania domów w celu zabezpieczenia przed zimą. (12.200.000 LL ).
  • Paczka na żywność (z mąką, cukrem, solą, soczewicą, ryżem, tahini, olejem do gotowania, mlekiem…), które zostało rozdane 124 osobom w 15 rodzinach (9.885.00 LL).
  • Pomoc stypendialna dla dzieci z 1 rodziny w Jbeil (1.500.000 LL).
  • Wsparcie medyczna dla 1 osoby przy szpitalu morskiego w Jbeil (przy operacji) (1.950.000 SL)/
  • Jbeil, Annaya, Maad, Hboub, Edde, Jiyeh, Ain el-Roummaneh

Maronicka Fundacja Misyjna zamierza kontynuować i rozbudowywać działania w ramach gromadzonych środków, wspierać partnerów oraz współpracować z lokalnymi podmiotami. Bierzcie również udział w tej akcji charytatywnej z nami i pomóżcie nam wnieść nadzieję i uszczęśliwić najbardziej potrzebujących w Libanie. Dziękujemy Wam za wszelki przejaw dobroci i serca.

 

Modlimy się, aby Bóg błogosławił i wynagrodził wszystkim, którzy przyczyniają się do złagodzenie bólu ludzi cierpiących!

“At the end of this report, I want to express, once again, all my gratitude, on behalf of the poor families that benefited from your generous donation, asking the Lord, trough the intercession of Saint Charbel, Rafka, Nimatulla al-Hardini and blessed Estefan Nehme, to bless you and the Maronite Missionary Foundation and keep you all safe during this hard time of pandemic.
With all my affection and my prayers.”
Father Charbel Beirouthy OLM

 

Oto kilka zdjęć z naszych poprzednich akcji charytatywnych:

Wybierz kwotę, którą chcesz wesprzeć
Wpisz własną kwotę
Wpisz swoje email
Wpisz imię i nazwisko


Modlimy się, aby Bóg błogosławił i wynagrodził wszystkim, którzy przyczyniają się do złagodzenie bólu ludzi cierpiących!

 

Wybrane dla Ciebie

spot_img

Święty ojciec Szarbel Machluf został patronem fundacji na mocy dekretu opata zakonu oraz przeora Sanktuarium św. Szarbela (klasztor św. Marona w Annai) z dnia 28 maja 2019 r.

spot_img
- Komunikaty -spot_img
- Zamów online przez nasz formularz - spot_img
- Modlimy się za Ciebie! -spot_img
- Wesprzyj nas -spot_img

Wiadomości