Serce przy sercu! | Pomoc dla 40 rodzin

Czas na podsumowanie dotychczasowych działań pomocowych w Bejrucie, prowadzonych w okresie od sierpnia do końca grudnia 2020 r.:

  • Prace prowadzone są w oparciu o współpracę z Zakonem Libańskich Maronitów oraz lokalnych wolontariuszy (Lebanese Solidarity).
  • Wspólnymi siłami udało się przekazać 48 648,34 zł
  • W sumie wsparcie charytatywne wraz z działaniem zakonu i Lebanese Solidarity objęło remont mieszkań dla 40 rodzin – nie podajemy nazwisk rodzin ani ich numerów telefonów. 

Maronicka Fundacja Misyjna zamierza kontynuować i rozbudowywać działania w ramach gromadzonych środków, wspierać partnerów oraz współpracować z lokalnymi podmiotami. Bierzcie również udział w tej akcji charytatywnej z nami i dopomóżcie nam wnieść nadzieję i uszczęśliwić najbardziej potrzebujących w Libanie. Dziękujemy Wam za wszelki przejaw dobroci i serca.

Modlimy się, aby Bóg błogosławił i wynagrodził wszystkim, którzy przyczyniają się do złagodzenie bólu ludzi cierpiących!

Wybrane dla Ciebie

Święty ojciec Szarbel Machluf został patronem fundacji na mocy dekretu opata zakonu oraz przeora Sanktuarium św. Szarbela (klasztor św. Marona w Annai) z dnia 28 maja 2019 r.

- Komunikaty -
- Zamów online przez nasz formularz -
- Modlimy się za Ciebie! -
- Wesprzyj nas -

Wiadomości