spot_img

Serce przy sercu! | Pomoc dla 40 rodzin

Czas na podsumowanie dotychczasowych działań pomocowych w Bejrucie, prowadzonych w okresie od sierpnia do końca grudnia 2020 r.:

  • Prace prowadzone są w oparciu o współpracę z Zakonem Libańskich Maronitów oraz lokalnych wolontariuszy (Lebanese Solidarity).
  • Wspólnymi siłami udało się przekazać 48 648,34 zł
  • W sumie wsparcie charytatywne wraz z działaniem zakonu i Lebanese Solidarity objęło remont mieszkań dla 40 rodzin – nie podajemy nazwisk rodzin ani ich numerów telefonów. 

Maronicka Fundacja Misyjna zamierza kontynuować i rozbudowywać działania w ramach gromadzonych środków, wspierać partnerów oraz współpracować z lokalnymi podmiotami. Bierzcie również udział w tej akcji charytatywnej z nami i dopomóżcie nam wnieść nadzieję i uszczęśliwić najbardziej potrzebujących w Libanie. Dziękujemy Wam za wszelki przejaw dobroci i serca.

Modlimy się, aby Bóg błogosławił i wynagrodził wszystkim, którzy przyczyniają się do złagodzenie bólu ludzi cierpiących!

Wybrane dla Ciebie

spot_img

Święty ojciec Szarbel Machluf został patronem fundacji na mocy dekretu opata zakonu oraz przeora Sanktuarium św. Szarbela (klasztor św. Marona w Annai) z dnia 28 maja 2019 r.

spot_img
- Komunikaty -spot_img
- Zamów online przez nasz formularz - spot_img
- Modlimy się za Ciebie! -spot_img
- Wesprzyj nas -spot_img

Wiadomości