spot_img

Siostry kochają modlitwę

Doceniając siłę i wartość modlitwy, Maronicka Fundacja Misyjna wspiera zakony kontemplacyjne, które duchowo się dołączają do naszej misji.

Siostry kochają modlitwę i dają o niej świadectwo całym swym życiem, ofiarowanym Bogu. Codziennie czynnie uczestniczą w Eucharystii, 7 razy w ciągu dnia wspólnie odmawiają Liturgię Godzin, adorują też Najświętszy Sakrament. Modlą się również we wszystkich intencjach, przesyłanych do naszej fundacji.

Na znak wdzięczności w zeszłym roku przekazaliśmy żywność dla klasztoru sióstr Benedyktynek od Nieustającej Adoracji Najświętszego Sakramentu we Wrocławiu (zdjęcia poniżej).

Obecnie przed siostrami kolejne finansowe wyzwanie. Potrzebny jest remont wokół klasztoru (około 40 000 zł) oraz 1 pralka (1 600 zł). Na ten cel przeznaczyliśmy już 500 zł z własnych środków. Teraz prosimy Was o hojność! Wystarczy przekazać darowiznę tytułem „dla sióstr”.

Wszelkie darowizny z tego tytułu, nawet jeśli przekroczą nasz cel, zostaną w 100% przekazane dla klasztoru!

Wszystkim zaangażowanym w to dzieło, serdecznie dziękujemy!

Akcja zakończona
Nasza cegiełka wyniosła: 1600 zł

“Bardzo dziękujemy za tę wspaniałą pralkę wszystkim ofiarodawcom. Bóg zapłać! Wczoraj została zamontowana do użytku. W modlitwie pamiętamy o naszych dobroczyńcach” S. Miriam OSB, matka przeorysza sióstr benedyktynek-sakramentek

Wsparcie dla sióstr nadal trwa!
W celu pomocy wesprzyjcie:
Klasztor SS. Benedyktynek
nr konta: 96 1240 1994 1111 0010 0162 9133
https://www.benedyktynki-sakramentki-wroclaw.com/

Wybrane dla Ciebie

spot_img

Święty ojciec Szarbel Machluf został patronem fundacji na mocy dekretu opata zakonu oraz przeora Sanktuarium św. Szarbela (klasztor św. Marona w Annai) z dnia 28 maja 2019 r.

spot_img
- Komunikaty -spot_img
- Zamów online przez nasz formularz - spot_img
- Modlimy się za Ciebie! -spot_img
- Wesprzyj nas -spot_img

Wiadomości