Serce przy sercu! | وأرسلني لأبشّر المساكين وأشفي منكسري القلوب

“Duch Pański spoczywa na Mnie, ponieważ Mnie namaścił i posłał Mnie, abym ubogim niósł dobrą nowinę, więźniom głosił wolność, a niewidomym przejrzenie; abym uciśnionych odsyłał wolnymi” (Łk 4,18)

Czas na podsumowanie dotychczasowych działań pomocowych w Libanie, prowadzonych w okresie od sierpnia do końca grudnia 2020 r.:

  • Prace prowadzone są w oparciu o współpracę ze Zgromadzeniem Sióstr Misjonarek Najświętszego Sakramentu (http://www.smssacrement.org/) oraz lokalnymi wolontariuszami.
  • Wspólnymi siłami udało się przekazać 27 171,52 zł.
  • W sumie wsparcie charytatywne objęło zakup przygotowania i dystrybucja żywności dla ocaleńców.

Zgromadzenie to jest odpowiedzialne za Dom Opieki w Kfarmachoun. Wesprzyj naszą inicjatywę, abyśmy tam również mogli wyremontować ich Dom Opieki. Więcej znajdziecie w projekcie: Dom Opieki Kfarmashoun w Libanie.


Maronicka Fundacja Misyjna zamierza kontynuować i rozbudowywać działania w ramach gromadzonych środków, wspierać partnerów oraz współpracować z lokalnymi podmiotami. Bierzcie również udział w tej akcji charytatywnej z nami i pomóżcie nam wnieść nadzieję i uszczęśliwić najbardziej potrzebujących w Libanie. Dziękujemy Wam za wszelki przejaw dobroci i serca.

Pomódl się za nas. Żadne inne wsparcie nie zastąpi zanoszenia próśb do dobrego Boga o błogosławieństwo dla naszych wysiłków.

Wybierz kwotę, którą chcesz wesprzeć
Wpisz własną kwotę
Wpisz swoje email

Wybrane dla Ciebie

Święty ojciec Szarbel Machluf został patronem fundacji na mocy dekretu opata zakonu oraz przeora Sanktuarium św. Szarbela (klasztor św. Marona w Annai) z dnia 28 maja 2019 r.

- Komunikaty -
- Zamów online przez nasz formularz -
- Modlimy się za Ciebie! -
- Wesprzyj nas -

Wiadomości