spot_img

Serce przy sercu! | وأرسلني لأبشّر المساكين وأشفي منكسري القلوب

“Duch Pański spoczywa na Mnie, ponieważ Mnie namaścił i posłał Mnie, abym ubogim niósł dobrą nowinę, więźniom głosił wolność, a niewidomym przejrzenie; abym uciśnionych odsyłał wolnymi” (Łk 4,18)

Czas na podsumowanie dotychczasowych działań pomocowych w Libanie, prowadzonych w okresie od sierpnia do końca grudnia 2020 r.:

  • Prace prowadzone są w oparciu o współpracę ze Zgromadzeniem Sióstr Misjonarek Najświętszego Sakramentu (http://www.smssacrement.org/) oraz lokalnymi wolontariuszami.
  • Wspólnymi siłami udało się przekazać 27 171,52 zł.
  • W sumie wsparcie charytatywne objęło zakup przygotowania i dystrybucja żywności dla ocaleńców.

Zgromadzenie to jest odpowiedzialne za Dom Opieki w Kfarmachoun. Wesprzyj naszą inicjatywę, abyśmy tam również mogli wyremontować ich Dom Opieki. Więcej znajdziecie w projekcie: Dom Opieki Kfarmashoun w Libanie.


Maronicka Fundacja Misyjna zamierza kontynuować i rozbudowywać działania w ramach gromadzonych środków, wspierać partnerów oraz współpracować z lokalnymi podmiotami. Bierzcie również udział w tej akcji charytatywnej z nami i pomóżcie nam wnieść nadzieję i uszczęśliwić najbardziej potrzebujących w Libanie. Dziękujemy Wam za wszelki przejaw dobroci i serca.

Pomódl się za nas. Żadne inne wsparcie nie zastąpi zanoszenia próśb do dobrego Boga o błogosławieństwo dla naszych wysiłków.

Wybierz kwotę, którą chcesz wesprzeć
Wpisz własną kwotę
Wpisz swoje email
Wpisz imię i nazwisko

Wybrane dla Ciebie

spot_img

Święty ojciec Szarbel Machluf został patronem fundacji na mocy dekretu opata zakonu oraz przeora Sanktuarium św. Szarbela (klasztor św. Marona w Annai) z dnia 28 maja 2019 r.

spot_img
- Komunikaty -spot_img
- Zamów online przez nasz formularz - spot_img
- Modlimy się za Ciebie! -spot_img
- Wesprzyj nas -spot_img

Wiadomości